Co to znaczy być sexy?

W dzisiejszym świecie, gdzie każde zdjęcie jest edytowane, a każda modelka i model są przerabiani w photoshopie, łatwo jest stracić perspektywę tego, co jest seksowne lub atrakcyjne. Bycie seksownym może oznaczać wiele różnych rzeczy, a ludzie trzeźwi mają wiele seksownych cech.

Zawsze zwracamy uwagę na to, że powrót do zdrowia to coś więcej niż tylko niepicie i nieprzyjmowanie narkotyków. Chcemy, aby ludzie cieszyli się swoim życiem, dobrze się czuli we własnej skórze, byli szczęśliwi i zdrowi. W zdrowieniu chodzi o to, żeby żyć!

Oto dlaczego bycie trzeźwym jest sexy.

1. Wyglądasz cholernie dobrze

Kiedy odstawiasz alkohol i narkotyki, pierwszą rzeczą, którą odzyskujesz, jest zdrowie fizyczne. Twoja masa ciała się ureguluje, skóra będzie wyglądać lepiej, a oczy nabiorą życia. Będziesz wyglądał tak cholernie dobrze, że będziesz tryskał energią.

Oto kilka przykładów zdjęć przed i po, które przysłali nam fani.

2. Będziesz mieć pieniądze

Bądźmy szczerzy, bycie stabilnym finansowo jest ważne.

Teraz, kiedy przestałeś wydawać każdego dolara, ćwierćdolarówkę i pensa na narkotyki (chciałbym, żeby to był żart), masz trochę dodatkowej gotówki w kieszeni.

Po pewnym czasie spędzonym na odwyku nauczysz się nawet zarządzać swoimi pieniędzmi. Dzięki tym wszystkim zaoszczędzonym pieniądzom zgromadziłeś konto oszczędnościowe, masz pieniądze na wycieczki. Możesz sobie pozwolić na nowy samochód. No i proszę!!!

3. Jesteś twardym człowiekiem

Mówi się, że zmagania rozwijają twoje mocne strony. Jeśli cierpienie buduje siłę, to ludzie, którzy doświadczyli uzależnienia i wytrwali w nim, są jednymi z najtwardszych, jacy istnieją. Co może nam się przydarzyć trudniejszego niż wytrwanie w trzeźwości? Nic...

Siła psychiczna i radzenie sobie z bólem to coś, w czym jesteśmy dobrzy. Nasza przeszłość i nasze zmagania stają się dla nas fundamentem, na którym możemy budować.

4. Czujesz się całkowicie komfortowo, po prostu będąc sobą

Czy nie dlatego właśnie zaczęliśmy używać? Było nam niewygodnie, chcieliśmy wypełnić pustkę i dopasować się do otoczenia. Nie żyjemy już w ten sposób.

Dzięki pracy i refleksji nad sobą trzeźwi ludzie dowiadują się, kim są, i uczą się kochać siebie. Jest coś bardzo seksownego w mężczyźnie lub kobiecie, którzy wiedzą, kim są, którzy nie muszą nikomu niczego udowadniać i dobrze się czują we własnej skórze. Komfort sprawia, że czujemy się pewni siebie. To właśnie jest seksowne.

źródło obrazu: firstcovers.com5

. Jesteś wyrozumiały, współczujący i pomagasz ludziom

Niektórzy ludzie to dupki. Ale nie ty...

Ludzie, których spotkałem na odwyku, są bez wątpienia najbardziej troskliwymi, wyrozumiałymi, pomocnymi i chętnymi do słuchania ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkałem. Wykorzystujemy naszą przeszłość i nasze trudności, aby pomagać innym ludziom.

Kiedy ludzie są gotowi poświęcić swój czas, aby pomóc innym... to jest po prostu wspaniałe.

6. Bo nie jesteś pijany

Nigdy nie powiedzielibyśmy, że alkohol jest czymś złym. Jeśli zdecydowałeś się pić, to w porządku i masz do tego pełne prawo.

Chcemy tylko powiedzieć, że być może bycie naładowanym nie jest już tak gorące i tak fajne, jak nam się kiedyś wydawało. Dobrze jest nie być tym gościem, który leży nieprzytomny na podłodze.

7. Ty po prostu masz wszystko w garści

Co może być bardziej sexy, niż mężczyzna lub kobieta, którzy mają swoje życie razem?

  • Jesteś trzeźwy, pewny siebie i stabilny. Stawiasz się punktualnie i jesteś odpowiedzialny.
  • Przyznajesz się do swoich błędów i każdego dnia starasz się być lepszym człowiekiem.
  • Pomagasz ludziom i nie jesteś zbyt dumny, by samemu poprosić o pomoc.
  • Jesteś klasowym aktorem. Wytrwałeś w trzeźwości. Jesteś osobą, która przetrwała. Wyciągnąłeś wnioski z przeszłości i obróciłeś je w siłę.

Powinieneś być z siebie bardzo dumny!!! My jesteśmy z Ciebie dumni!!!

Zachowaj trzeźwość. Bądź sexy