Dziwnie się czuję, publikując wiadomości o celebrytach, którzy umierają z powodu przedawkowania, po prostu dlatego, że codzienni mężczyźni i kobiety umierają w całym kraju z powodu uzależnienia. Jednak o uzależnieniach mówi się rzadko, chyba że umiera mężczyzna lub kobieta o odpowiednim statusie.

Czuję, że pomimo całej swojej niesprawiedliwości, świat nadal musi wiedzieć o tych historiach. Mam nadzieję, że przyniesie to trochę publicznego światła na ten temat. Śmierć Robina Williamsa i Philipa Seymoura Hoffmana zwróciła uwagę na ten temat. Miejmy nadzieję, że te tragedie mogą stworzyć jakiś dialog i mogą prowadzić do pomocy innym ludziom.

Harris Wittels znaleziony martwy w swoim mieszkaniu

Według źródeł egzekwowania prawa, Wittels został uznany za zmarłego około 1 PM w czwartek 19 lutego. 30-latek został znaleziony leżący na swojej kanapie, a w domu znajdowały się narkotykowe akcesoria. Nie było żadnych śladów urazów na jego ciele.

Wittels otwarcie mówił o swoich problemach z uzależnieniem. Dwa razy był na odwyku, a ostatnio mówił o swojej trzeźwości podczas występu komediowego w środę wieczorem w klubie komediowym w Los Angeles o nazwie The Meltdown. Wittels otwarcie mówił o swojej trzeźwości w swoim akcie i nawet wspomniał, że "był w dobrym miejscu".

Osiągnięcia Harrisa Wittelsa

Oprócz pracy nad "Parks & Rec", Wittels wyprodukował i napisał dla "Eastbound and Down" i "The Sarah Silverman Program". Przypisuje mu się również stworzenie "Humblebrag", czyli twitterowego konta, które przerodziło się w wirusowy fenomen mediów społecznościowych, a nawet doprowadziło do wydania książki ze stolikiem kawowym.

Soaking It In...

Jak widzimy zbyt często, uzależnienie wydaje się być szczególnie podstępne i szalejące w umysłach niektórych z najbardziej utalentowanych ludzi. Muzycy, aktorzy, komicy, pisarze i autorzy wydają się nieustannie zmagać z uzależnieniem.

Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze jesteśmy tu dla Ciebie. Nie czekaj aż umrzesz na kanapie, aby dać światu znać, że potrzebujesz pomocy.